Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ‘Meslektaşlarına Çattı’

Yasak Elma adlı dizideki Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece’nin meslektaşlarına yaptığı gönderme şaşırttı.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ‘Meslektaşlarına Çattı’

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vakaların günden güne artması ile birlikte ünlü-ünsüz herkes kendini evinde karantina altına aldı. Bu isimlerden biri olan Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, takipçileri için açtığı canlı yayında meslektaşları ile ilgili yaptığı gönderme şaşırttı.

“ZOR GEÇMİYOR…”

Instagram hesabından açtığı canlı yayında hayranları ile buluşan Eda Ece, “Ben zaten setten eve evden sete giden bir insanım. Partilerde olmayı sevmem, karantina bana bu yüzden zor geçmiyor” ifadelerini kullandı ve pek çok meslektaşının aksine evde keyfinin yerinde olduğunu dile getirdi.

İSYAN ETMİŞTİ…

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin oyuncuları, koronavirüs sebebiyle kalabalık ortamda çalıştıklarını dile getirerek setlerin devam etmesine isyan etmişti. Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin ‘Setleri durdurun’ çağrısı sonuç vermiş ve ekip geçen günlerde ara verme kararı almıştı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER