Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya Erşan Kuneri İçin Tarih Verdi!

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, Cem Yılmaz’ın ofisinden çıkarken görüntülendi. Erşan Kuneri’nin okuma provası için bir araya geldiklerini söyleyen güzel oyuncu, Haziran ayında sete çıkacaklarını söyledi.

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’da Cansu Yıldırım karakterine hayat veren oyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün Cem Yılmaz’ın ofisindeydi. Cem Yılmaz’ın Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisinin kadrosunda bulunan güzel oyuncu, gazetecilerle kısa röportaj gerçekleştirdi.

Erkan Kuneri’nin okuma provası için bir araya geldiklerini söyleyen Şahinkaya, provanın çok güzel geçtiğini belirtti.

HAZİRAN’DA ÇEKİMLER BAŞLIYOR…

Şahinkaya, merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinin çekimleri hakkında ufak ipuçları da verdi. Önümüzdeki haziran ayında sete çıkacaklarını söyleyen 33 yaşındaki oyuncu., “Şimdi yavaş yavaş provalarımız başladı” diye konuştu.

Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya Erşan Kuneri İçin Tarih Verdi!

“MAYIS AYINDA KAÇILABİLİR…”

Önümüzdeki yaza tatil planı olup olmadığı merak edilen güzel oyuncu, “Çekimler Eylül gibi biter. Zaten Eylül’de de sezon başlıyor. Belki Eylül gibi de yapılabilir ya da çekimlerden önce Mayıs ayında falan kaçılabilir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 11:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE