Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam O İsimle Gözlerden Uzak Aşk Yaşıyor

Yasak Elma dizisinde Ender rolüne hayat veren Şevval Sam'ın müzisyen Sarp Maden ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam O İsimle Gözlerden Uzak Aşk Yaşıyor

Fox TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma'da Ender rolüne hayat veren Şevval Sam, Türkiye'nin ünlü şarkıcısı Leman Sam'ın kızı. Türkiye Şevval Sam'ı Beşiktaş'ın efsane oyuncusu Sarı Fırtına lakaplı Metin Tekin'le yaptığı evlilikten de yakından tanıyor.

şevval sam

Metin Tekin'le 6 yıl evli kalan Şevval Sam'ın bu evlikikten olan oğlu Tarık Emir Tekin de bugünlerde dizilerde oyunculuk yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Koronavirüse yakalanıp hastalığı atlatan Şevval Sam, aynı zamanda 2005 yılında Manisa'da yaptığı bir kazada bir kişinin ölümüne neden olduğu haberleriyle gündeme gelmişti.

şevval sam metin tekin

SARP MADEN'LE AŞK YAŞADIĞI ORTAYA ÇIKTI

Sahne ve televizyon dışında özel hayatıyla çok gündeme gelmemeye dikkat eden Şevval Sam'ın müzisyen Sarp Maden'le aşk yaşadığı öğrenildi.

şevval sam sarp maden

İlişkileri 11 yıllık bir geçmişe dayanan ikilinin ise hallerinden hayli mutlu olduğu biliniyor.

SARP MADEN KİMDİR?

Sarp Maden, 19 Kasım 1968'de İstanbul'da dünyaya geldi. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye'nin önemli gitaristlerinden biri olarak kabul edilen Sarp Maden, özellikle katıldığı birbirinden farklı birçok proje ile tanınıyor. Sarp Maden, 'Quartet Muartet' ismiyle çıkardığı “Dokuz Parça” adlı albümle adından söz ettirmeyi başarmıştı.

sarp maden kimdir

"Sarp Maden Quartet" adını verdiği konserler dışında, kaydettiği latin caz ağırlıklı albümüyle de kitlesini genişletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER