Yasak Aşkından Ece Erken’e 3. Kişi Muamelesi

Ece Erken’in aşk yaşadığını kabul ettiği evli ve çocuklu Şafak Mahmutyazıcıoğlu suskunluğunu bozdu. “Devam eden hukuki sürecin 3. kişilerle bir alakası yoktur” dedi.

Yasak Aşkından Ece Erken’e 3. Kişi Muamelesi

Sunucu Ece Erken’in aşk yaşadığını kabul ettiği evli ve çocuklu Şafak Mahmutyazıcıoğlu suskunluğunu bozdu. Sunucunun itirafının ardından medyada çıkan haberlere avukatı aracılığıyla cevap veren Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Müvekkilim hakkında devam eden hukuki sürecin 3. kişilerle bir alakası yoktur ve gerçeği yansıtmamaktadır” açıklamasında bulundu.

“YASAK BİR ŞEY YAŞAMIYORUM…”

Sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında yaşadığı yasak aşka dair açıklamalarda bulunan Ece Erken, cesur bir şekilde yaşadığı ilişkiyi kabul ederek ortada gizli bir şeyin olmadığını savunmuş ve “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz” şeklinde konuşmuştu.

“EVLİ BİRİYLE OLMAM” DEMİŞTİ

Ece Erken’in son yasak aşkı, sunucunun geçtiğimiz yıllarda verdiği röportajı akıllara getirdi. Birlikte olduğu Nazım Torbaoğlu’nun evli olduğunun çıkması üzerine sunucu, “Bana boşanma davasının olduğunu söylemedi” ifadelerini kullanmış, daha sonra sözlerini “Hayatımda hiç evli bir insanla birlikte olmadım, olmam da” şeklinde bitirmişti.

3 AY ÖNCE DUYMUŞ…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Hanım’ın yasak ilişkiyi bundan yaklaşık 3 ay önce duyduğu ve öğrenir öğrenmez eşine boşanmak istediğini söylediği ileri sürüldü. Bunun üzerine evden ayrılarak teknesine yerleşen Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 13 Şubat’ta UYAP bilişim sistemi üzerinden online olarak boşanma davası açıp evliliğine nokta koymak için ilk adımı attığı ve bunu Ece Erken’e geçtiğimiz 14 Şubat’ta Sevgililer Günü hediyesi olarak verdiği iddia edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2020, 10:12

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER