Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz estetik mi yaptırdı? Pınar Deniz estetikli mi?

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi. Pınar Deniz hangi estetikleri yaptırdı merak konusu oldu.

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz estetik mi yaptırdı? Pınar Deniz estetikli mi?

Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle ekrana damgasını vuran Pınar Deniz, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden oldu.

pınar deniz

Vatanım Sensin dizisindeki başarısıyla yıldızı parlayan genç oyuncu, başarısıyla ekranların vazgeçilmez isimlerinden oldu. Oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de kendisine hayran bırakan Deniz'in yıllar önceki fotoğrafları ise şaşkına çevirdi. Estetiksiz fotoğraflarını gören inanamadı. İş


 

Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz, bu sezonun en çok konuşulan oyuncularından oldu. Rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile aralarındaki uyumla izleyicileri ekran başına kilitleyen güzel oyuncu, diziseverler tarafından mercek altına alındı. İşte Yargı'nın güzel oyuncusu Pınar Deniz'in eski hali....

pınar deniz kaan urgancıoğlu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı ile beraberlik yaşayab Pınar Deniz'in eski fotoğrafları ise görenleri şaşkına çevirdi.  Estetiksiz fotoğraflarını gören inanamadı. "Pınar DEniz estetikli mi, hangi estetikleri yaptırdı" sorusu ise en çok konuşulan konu oldu. 

pınar deniz estetiksiz

pınar deniz estetiksiz

pınar deniz estetikli mi

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 08:36
YORUM EKLE