Yalıkavak iskelede romantik anlar! Sevgilisinin dizine yatıp keyif çattı

Ozan Güven'le arasında yaşanan şiddet olaylarından sonra ilk kez ortaya çıkan Deniz Bulutsuz, oyuncu arkadaşları Hande Ünal ve İsmail Ege Şaşmaz ile birlikte Bodrum'da keyif yaparken görüntülendi.

Yalıkavak iskelede romantik anlar! Sevgilisinin dizine yatıp keyif çattı

 Bodrum Yalıkavak'ta bulunan bir beach'te görüntülenen Deniz Bulutsuz ve Hande Ünal-İsmail Ege Şaşmaz çifti, deniz ve güneşin tadını çıkardı. 

deniz bulutsuz ismail ege şaşmaz hande ünal

Denize kumsaldan girmeyi tercih eden Deniz Bulutsuz’u, oyuncu arkadaşı İsmail Ege Şaşmaz plajın iskelesine çağırdı. Bunun üzerine Bulutsuz, soluğu aşıkların yanında aldı. Mekanın iskelesinde kısa süre spor yapan 29 yaşındaki sosyal medya uzmanı, daha sonra kendisini serin sulara bıraktı. 

HANDE ÜNAL SEVGİLİSİ İSMAİL EGE ŞAŞMAZ'IN DİZİNE YATTI

İsmail Ege Şaşmaz ile sevgilisi Hande Ünal iskeleden suya girip, mekanın açıklarında  sabitlenmiş iskeleye çıkıp romantik dakikalar yaşadı. İskelede 27 yaşındaki oyuncunun dizine yatan Hande Ünal’ın bu halleri objektiflere böyle yansıdı.

hande ünal ismail ege şaşmaz

Deniz içerisinde görüntülendiği fark eden Bulutsuz'un, arkadaşlarına seslenip havlu istemesi dikkat çekti. Denizin içerisinde beline havlu saran Deniz Bulutsuz, koşar adım şezlonguna geçti.

deniz bulutsuz havlu

Sosyal medya uzmanı düzgün fiziğiyle dikkat çekti. İsmail Ege Şaşmaz ise sevgilisi Hande Ünsal ile merdivenlerden çıkarak rahat tavır sergiledi.

deniz bulutsuz bodrum

Birlikte tatile çıkan Deniz Bulutsuz ve Hande Ünal-İsmail Ege Şaşmaz çifti, Bodrum'da güzel havanın keyfini doyasıya yaşarken, bol bol denize girip serinlediler.

deniz bulutsuz bodrum

Olaylı şekilde ayrılan ve şiddet iddiasıyla mahkemelik olan Deniz Bulutsuz ile oyuncu Ozan Güven arasındaki dava devam ediyor.

hande ünal ismail ege şaşmazhande ünal ismail ege şaşmaz

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 21:38

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE