Yalı Çapkını dizisinin finali böyle ifşa oldu! Ferit'in hayranları sonunu hiç sevmeyecek

Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun başrolünde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Her sahnesi ile sosyal medyada gündem olmayı başaran Star TV'nin reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinin finali ifşa oldu. Dizinin hayranları Ferit'in başına gelecek olanları öğrenince büyük üzüntü yaşayacak.

Yalı Çapkını dizisinin finali böyle ifşa oldu! Ferit'in hayranları sonunu hiç sevmeyecek

Başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Gülçin Santırcıoğlu, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Buçe Buse Karhraman, Çetin Tekindor ve Gözde Kansu'nun rol aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi büyük beğeniyle takip ediliyor.

YALI ÇAPKINI'NIN FİNALİ İFŞA OLDU

İlk bölümü ile eleştiri oklarının hedefi haline gelen ve sonrasında izleyenlerin sempatisini kazanan Yalı Çapkını dizisinde Ferit ile Seyran'ın arasında neler olacağı merak ediliyor. Her sahnesi ile sosyal medyada konuşulan dizinin finali ifşa oldu.

Sabah'ın haberine göre; Ferit, maddi durumu iyi, yakışıklı, kendine güvenen ancak aşka ve evliliğe inanmayan bir gençtir. Seyran ile ilk evlendiğinde ona karşı sevgi duymayan Ferit, Seyran'a aşık olup onun için tüm hayatını değiştirecektir.

Ancak koskoca yalıda tek başına kalan Seyran, kendisini aldatan Ferit'i terk edecek. Ardından Ferit'in çöküşü başlayacak. İflas eden Ferit'in intihar ederek yaşamına son vereceği söyleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER