Yağmur Tanrısevsin'den eski sevgilisi Kerem Bürsin'e destek!

Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bürsin bir dönem sevgilik yaşamış ancak daha sonra ayrılık kararı almışlardı. Bir ayrılık yaşamalarına rağmen birbirleri hakkında hiç kötü bir söz kullanmayan ikiliden Yağmur Tanrısevsin, eski Kerem Bürsin'e yapmış olduğu bir açıklama üzerinden desteğini iletti.

Yağmur Tanrısevsin'den eski sevgilisi Kerem Bürsin'e destek!

Kerem Bürsin yakın zaman önce oyunculuk piyasası hakkında konuşmuş ve bazı eleştirilerde bulunmuştu. Hemcinsi olan meslektaşlarını hedefine alan Kerem Bürsin, "Piyasada toksik erkek oyuncular var. Yanlarındaki oyuncunun kim olacağına bile onlar karar veriyor, yapımcıların işine karışıyorlar" demişti. Yağmur Tanrısevsin eski sevgilisinin bu açıklamasına yönelik konuştu. Yağmur Tanrısevsin, "Tabii ki de öyle olmamalı. Bunlar çok yanlış" dedi.

"PROFESYONEL OLMAK LAZIM"

"Siz aranızın olmadığı bir isimle kamera önüne geçer misiniz?" sorusuyla da karşılaşan Yağmur Tanrısevsin, "Genelde tabii ki senaryo ve karakter benim için çok önemli. Öyle bir durumum olmadı, umarım olmaz da. Tabii ki profesyonel olmak lazım böyle durumlarda. Bu şekilde davranırsak profesyonellik olmaz, benim için bu önemli. Senaryo okuduğumda içime sinen, doğru bir iş olursa işe başlıyorum." dedi.

Yağmur Tanrısevsin'den eski sevgilisi Kerem Bürsin'e destek!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER