Yağmur Tanrısevsin: Aşka ayıracak vaktim yok!

Ekranların güzel oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün Watergarden İstanbul’da objektiflere yansıdı.

Yağmur Tanrısevsin: Aşka ayıracak vaktim yok!

Yeni bir proje için görüşmesinin olduğunu ifade eden Tanrısevsin gazetecilerin soruları üzerine; “Bu sezon okuduğum o kadar güzel iş ve senaryolar var ki benim için en doğru proje neyse onunla ilerlemek istiyorum.” dedi.

Yağmur Tanrısevsin: Aşka ayıracak vaktim yok!

Uzun bir süredir hayatında kimse olmayan güzel oyuncu, ‘Aşka kalbinizi kapattınız mı?’ sorusuna gülümseyerek; “Aşka meşke ayıracak hiç vaktim yok inanın. Bir yandan sinema filmi, bir yandan dizi projeleri diğer taraftan da seramik atölyesi. Bu yoğunlukta emin olun ki aşkı düşünecek vaktiniz kalmıyor” dedi.

Yağmur Tanrısevsin: Aşka ayıracak vaktim yok!

AKM ve son olarak İspanya’nın en popüler mekanının seramik çalışmasını gerçekleştiren Tanrısevsin; “O işler sizin bildikleriniz, onların yanı sıra birçok güzel iş yapıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı için yaptığımız birçok proje var. Yurtdışına tasarım yapmak, seramik ihraç etmek benim için ayrı bir önem taşıyor. Tasarımcı olarak dünyada büyük bir marka olmak en büyük arzum. Bunun için emin adımlarla ilerliyor, güzel işler yapıyorum ve gün geçtikçe büyüyen güzel bir ekibim var. Nice başarılı çalışmalarımız olacak, sizlerle paylaşmak için şimdiden heyecanlanıyorum ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER