Yağmur Taktaş'tan flaş Emre Mor açıklaması

Futbolcu Emre Mor'un adını 'İşte Benim Stilim' programıyla duyuran Yağmur Taktaş'a attığı mesajların ortaya çıkmasının ardından Taktaş ilk kez açıklamalarda bulundu.

Yağmur Taktaş'tan flaş Emre Mor açıklaması

Geçtiğimiz günlerde çapkınlığıyla magazin sayfalarını süsleyen futbolcu Emre Mor'un, adını bir moda programıyla duyuran Yağmur Taktaş'a attığı mesajlar ifşa olmuştu. Bugün Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı '2. Sayfa'ya konuk olan Yağmur Taktaş, yıldız oyuncu hakkında açıklamalarda bulundu.

"Evinde görüşmeyi teklif etti"

Emre Mor'un kişisel Instagram hesabı üzerinden kendisine ulaştığını söyleyen Yağmur Taktaş, 22 yaşındaki futbolcunun tanışmak için evine davet ettiğini belirtti. Emre Mor ile görüştüklerini söyleyen Taktaş, "Emre Mor iyi bir futbolcu 2 milyon takipçisi var. Bana ilk mesajı o attı, daha önce de konuştuğumuzu söyledi ama ben onları hatırlamıyorum. Emre ile bir araya geldim. Bana ilk önce evinde görüşme teklif etti. Ben de ‘hayır Bebek’teyim Bebek’e gelebilirsin orada tanışabiliriz’ dedim. O gün buluşmadık ama daha sonra bir araya geldik.Emre benden yaşça küçük. Ben küçük erkeklerden hoşlanmıyorum, benim tarzım değil. Ben 23 yaşındayım bana bir şeyler öğretebilecek insanlarla görüşmeyi seviyorum. Daha sonra bana mesajlar atmaya devam etti. Ben görüşmedim.Emre ile şu an görüşmek istesem zaten görüşürüm. Aramızda bir iletişim kopukluğu oldu. Şu an bu olaylar olmasına rağmen ben görüşmek istesem Emre yine benimle görüşmek ister" ifadelerini kullandı.

Buse Arslanoğlu

YORUM EKLE