Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a Skandal Suçlama!

Yağmur Sarnıç, olaylı bir boşanma süreci yaşadığı eski eşi Emre Aşık’ın kızı E. Aşık’a cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a Skandal Suçlama!

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık arasında sular durulmuyor.

Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a Skandal Suçlama!

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil ile girdiği polemikle gündeme gelen Yağmur Sarnıç, boşanma sürecinde olduğu Emre Aşık hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Avukatı Bedirhan Duymaz aracılığıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na Emre Aşık hakkında suç duyurusunda bulunan Sarnıç, ortaya attığı iddiayla tüyleri ürpertti.

"KIZINA İSTİSMARDA BULUNUYOR.."

Emre Aşık’ın kızı E. Aşık’a cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Yağmur Sarnıç, sosyal medya hesabından Emre Aşık Pedofiliden Yargılansın başlığıyla bir açıklama yayınladı.

Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a Skandal Suçlama!

Sarnıç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili dostlarım, arkadaşlarım kızımın babası tarafından maruz kaldığı cinsel istismar konusunda savcılığa suç duyurusunda bulundum. Lakin sürekli birileri diğer olaylar gibi bu olayın da üzerini örtmeye çalışıyor. Fakat bu asla iftira değil bizzat kızımın kendi beyanlarıdır. Neticede pedagoglar dinlediğinde gerçekliği ispatlanacak ve bu şahıs ceza alacak. Fakat hali hazırda böyle sapkın bir kişilik ile evlatlarımın olmasından çok rahatsızım lütfen tweeter da tweet atarak siz de destek olun ve bir an önce yargılama yapılsın çocuklarımın başına bir şey gelmeden kurtarmama yardım edin lütfen."

İlerleyen saatlerde Yağmur Sarnıç bir paylaşım daha yaparak kendisine inanmayanlara seslendi.

Yağmur Sarnıç’tan Emre Aşık’a Skandal Suçlama!

ÇOCUKLARI DÖVÜYORDU İDDİASI

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç davasında daha önce Yağmur Sarnıç'ın çocuklarını dövdüğü iddia edilmişti. Sarnıç ise çocuklara bakıcının şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

YAĞMUR SARNIÇ, CİNSEL TACİZ İDDİASINI DAHA ÖNCE DE SÖYLEDİ

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli olarak devam eden boşanma davası hakkında geçtiğimiz ocak ayında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre eski futbolcu Emre Aşık’ın, eşcinsel birliktelikler yaşadığı ve kızını taciz ettiği öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 12:03

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE