Yağmur Sarnıç Çocuğuyla İlgili Akla Ziyan İğrenç İddiayla Gündemi Sarstı

Yağmur Sarnıç bir dönem evli kaldığı ve çocuklarının babası Emre Aşık'la ilgili akla hayale gelmez bir iddiayı gündeme getirerek şaşkınlık yarattı.

Yağmur Sarnıç Çocuğuyla İlgili Akla Ziyan İğrenç İddiayla Gündemi Sarstı

Son olarak Seren Serengil'in 'vajina' bölgesini sosyal medya hesabından paylaşarak olay olan Yağmur Sarnıç, yine skandal bir iddia ile gündeme geldi.

Yağmur Sarnıç'ın iddiasına göre; Kızları Elvin Aşık, babası Emre Aşık'ın cinsel organını görmüş ve Emre Aşık tarafından kimseye söylememesi konusunda uyarılmış.

Yağmur Sarnıç, kızının anlattıklarını içeren videoyu da mahkemeye delil olarak sundu.

"KIZIMIZA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ"

Eski Milli futbolcu Emre Aşık ile boşanma aşamasında olduğu 3 çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç'ın arasındaki kavgalar bitmek bilmiyor. Son olarak Yağmur Sarnıç, avukatı Bedirhan Duymaz aracılığıyla Emre Aşık'la ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve korkunç bir iddia ortaya attı.

yağmur sarnıç elvin bodrum

Sarnıç'ın avukatının savcılığa sunduğu dilekçede şu satırlara yer verildi:

"Müşteki Yağmur Aşık ile şüpheli Emre Aşık'ın devam eden boşanma davasında verilen geçici velayet gereği müşterek çocuklar baba ile yaşamaktadırlar. Müşteki, mağdur ve diğer çocukları ile mahkemenin belirttiği günlerde beraber olmaktadır. Mağdur Elvin, müşteki annesi tarafından tuvalet ihtiyacına yardımcı olması için banyoya götürüldüğünde müştekiye hitaben 'Anne sana bir şey söyleyeceğim ama kimseye söyleme. Babam bana pipisini gösterdi' demesi üzerine anne telefonundan video kaydı alarak kızının anlattıklarının devamını kaydetmiştir. Şüphelinin daha önce müşterek çocukları Elvin ve Erol'u darp etmesi ve bundan dolayı ceza alması, Elvin'in "babam bana pipisini gösterdi", "olmaz dedim, olur dedi", "kimseye söyleme dedi" ifadelerinin yanı sıra vücuduyla kendisine yapılan fiili taklit etmesi neticesinde müşteki de kızının cinsel tacize uğradığı düşüncesi oluşmuştur. Şüphelinin, yukarıda ifade edilen suçtan nitelikli halleri ve savcılığınız tarafından resen tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını, dosya kapsamında verilecek ifadeler ve sunulacak delillerin medyaya servis edilip müştekinin, kızının ve soruşturmanın zarar görmemesi için dosyanın gizli soruşturulmasını talep ederiz."

yağmur sarnıç bodrum

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 08:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE