Yağmur Sarıoğlu Doğum Kilolarını Çabuk Verdi! İğne İpliğe Döndü…

Sabri Sarıoğlu ile eşi Yağmur Sarıoğlu çifti yaklaşık 6 ay önce üçüncü çocuk sevincini yaşadı. Doğumdan sonra ilk kez görüntülenen Yağmur Sarıoğlu’nun doğum kilolarından çabuk kurtulduğu gözlerden kaçmadı.

Yağmur Sarıoğlu Doğum Kilolarını Çabuk Verdi! İğne İpliğe Döndü…

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu, önceki gün eşi Yağmur Sarıoğlu ve çocukları ile Bebek'te görüntülendi. Yaklaşık altı ay önce üçüncü kez anne olan Yağmur Sarıoğlu'nun doğum kilolarından kurtulduğu görüldü.

Snob Magazin’in haberine göre Sarıoğlu ve eşi, sahibi oldukları mağazada aylık denetleme yaptı. Yaklaşık altı ay önce üçüncü kez anne olmanın sevincini yaşayan pilot Yağmur Sarıoğlu'nun doğum kilolarından kurtulduğu görüldü.

Yağmur Sarıoğlu Doğum Kilolarını Çabuk Verdi! İğne İpliğe Döndü…

NASIL KURTULDUĞU ORTAYA ÇIKTI…

Sarıoğlu, doğum kilolarından aralıklı oruç yöntemiyle kurtulduğunu söyledi. Yağmur Sarıoğlu, "Katı bir diyet uygulamayacağım, çünkü emziriyorum. Yürüyüş ve kardiyo antrenmanları yapıyorum" şeklinde konuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE