Wilma Elles: Mükemmel Bir Ev Kadını Olduğumu Anladım (Video Haber)

Karantinayı Almanya’da geçiren ünlü oyuncu Wilma Elles, bu süreçte neler yaşadığını anlattı.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, Cihangir’de bir mekanda MagazinBurda.net kamaralarına yansıdı. Muhabirimizin sorularını yanıtlayan Elles, "Almanya'nın ünlü bir dizisinde rol aldıktan sonra ailem ile dünyayı saran hastalığın sürecini yaşadık. Benim için çok kolay olmadı ama çok şükür ki atlattık” dedi.

Türkiye’ye gelir gelmez soluğu Cihangir’de alan Elles, Almanya’da ünlü bir dizide rol aldığını belirterek, “Sonra ailem ile dünyayı saran hastalığın sürecini yaşadık. Benim için çok kolay olmadı ama çok şükür ki atlattık, ben de çok sevdiğim ülkeme geldim. Buraları çok özlemişim” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Elles, yeni reklam teklifleri de almaya başladığını dile getirdi.

Karantinada yaşadıklarını anlatan Elles, annesinin 5 çocuk büyüttüğünü ve bu süreçte kendisini annesine çok yakın hissettiğini ifade etti.

Elles, tam bir ev kadını olduğunu belirterek, “Çocuklarımla zaman geçirdim. Bakıcı filan yoktu. Çamaşır yıkadım, yemek pişirdim her gün 3 kez. Mükemmel bir ev kadını olduğumu anladım. Güzel zaman geçirdik. Bakıcının faydası var evet ama çocuklarla birlikte zaman geçirmenin daha büyük faydası var” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 15:35

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE