Wilma Elles'i Ölüm Korkusu Sardı! Eski Hastalıkları Yeniden Ortaya Çıktı

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynadığı Caroline karakteriyle Türkiye'de adını duyuran oyuncu Wilma Elles, Koronavirüse yakalandı. Elles'in yaşadığı korku ve stres nedeniyle eski hastalıklarının yeniden nüksettiği öğrenildi.

Wilma Elles'i Ölüm Korkusu Sardı! Eski Hastalıkları Yeniden Ortaya Çıktı

Koronavirüse yakalanan oyuncu Wilma Elles'in yaşadığı stres ve korku nedeniyle geçmişte yaşadığı uyurgezerlik hastalığı yeniden nüksetti.

Bu stres yüzünden evinin balkon kapısını bile yastıklarla kapattığını söyleyen Elles, "Evdeki kameradan kendimi izliyorum. Başıma bir şey gelmesinden de korkuyorum" dedi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Caroline karakteri ile şöhreti bulan oyuncu Wilma Elles, koronavirüse yakalanmıştı. Koronanın ardından stresli ve gergin günler geçiren ünlü oyuncunun bu kez, eski hastalığı uyurgezerlik yeniden ortaya çıktı.

"BALKONUN KAPISINI YASTIKLARLA KAPATIYORUM"

Bahçeşehir'de bir güzellik merkezinin açılışında konuşan 34 yaşındaki Wilma Elles, "Daha önce strese girdiğimde ve korktuğumda, geceleri uyurgezerlik olurdu. Uykumda geceleri kalkıp yürürdüm. Bu hastalık uzun zamandır yoktu, nüksetti. Çalışmadığım zaman evde strese giriyorum. Evi görmeniz lazım; balkonun kapısını yastıklarla kapatıyorum. Çocuklarla aynı odada yatıyorum, onlar tutuyor beni" dedi.

"BAŞIMA BİR ŞEY GELMESİNDEN DE KORKUYORUM"

Ünlü oyuncu, "Bazen evdeki kameradan kendimi izliyorum. Başıma bir şey gelmesinden de korkuyorum. Özellikle koronavirüs artınca daha çok korkuyorum. Almanya şu anda çok tedbirli, orada her yer kapalı. Gitmek için bir sürü test istiyorlar. Oraya giderken bile sorun yaşıyorum. Bu durum beni daha çok korkutuyor. Bakalım şimdi uçağım var. İnşallah orada başıma bir şey gelmez" diye konuştu.

wilma elles

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER