Villalarını Yeniletti! Ödedikleri Para Dudak Uçuklattı

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile İngiltere-Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, 7 Haziran 2019'da evlenmişti. 4.5 aylık kızı Eda'yla kısa bir süre önce Türkiye'ye gelen çift, Çeşme'de 10 milyon TL'ye yeniledikleri havuzlu villalarında kalıyor.

Villalarını Yeniletti! Ödedikleri Para Dudak Uçuklattı

Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil gittiği plajlarda ilgiyi üzerine çektiği için mekanları hareketlendiriyor. Yanına gelen futbolseverlerle selfie yapıyor. Bu arada çiftin villası çevredeki gayrimenkul satış fiyatlarını bir kat daha artırdı. Emlakçılar, müşterilere evleri gezdirirken 'Burayı alırsanız Mesut Özil'e komşu olacaksınız' diye sunum yapıyor.

mesut özil villası

Lüks evinde tatilin tadını çıkaran yıldız futbolcu, önceki gün arkadaşlarıyla beraber beldenin popüler plajlarından birine gitti. Plajın en kuytu köşesindeki locaya geçen Özil ve arkadaşları, denize girmek yerine oturup sohbet etmeyi tercih etti. Görevliler locaya şişe şişe şampanya taşırken, Özil tatilcilerin ilgi odağı oldu.

mesut özil

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:40

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE