Velayet Davasını Kaybeden Meral Kaplan’a Şok! 'Tedavi Olması Lazım..'

Velayet davasını kaybeden Meral Kaplan tarafından evi basılan Seçkin Piriler, ünlü mankene dava açmaya hazırlanıyor.

Velayet Davasını Kaybeden Meral Kaplan’a Şok! 'Tedavi Olması Lazım..'

İş insan Erhan Kanioğlu ile çekişmeli boşanma süreci sona eren Meral Kaplan, 6 yaşındaki kızının velayet davasını kaybetti.

Velayet davasının yanı sıra 200 bin TL’ de tazminat ödemesine hükmedilen Kaplan, mahkemeden sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Kaplan, “Şiddet gördüm ama ispatlayamadım. 6 yaşındaki çocuğum benden alındı. Bir de tazminat ödememe hükmettiler. Pes etmeyeceğim” dedi. 

“KIZIMI KAYBETTİM! MUTLU MUSUN?”
Meral Kaplan, karardan sonra mahkeme sürecinde Erhan Kanioğlu’na destek veren kanlı bıçaklı olduğu, eski dostu Seçkin Piriler’in evini bastı. Kaplan, “Sana bir şey sormak için geldim. Benim kardeşim gibiydin. Kızımı kaybettim, şimdi mutlu musun?” sözleriyle eski dostuna yüklendi.

Velayet Davasını Kaybeden Meral Kaplan’a Şok Üstüne Şok! 'Tedavi Olması Lazım..'

ŞİKAYETÇİ OLACAK
Milliyet’te yer alan habere göre; Seçkin Piriler, evini basan Meral Kaplan hakkında şikayet olmaya hazırlanıyor. Koronavirüse yakalandığı için evden çıkmadığını söyleyen ünlü model, “Bir kadınla beraber kapıma dayandı. Sürekli bana iftira atıyor” diye konuştu.

Velayet Davasını Kaybeden Meral Kaplan’a Şok Üstüne Şok! 'Tedavi Olması Lazım..'

“TEDAVİ OLMASI LAZIM..”
Kaplan’ın boşandığı eşi Erhan Kanioğlu’yla hiçbir şekilde konuşmadığını da sözlerine ekleyen Piriler, “Şimdiye kadar sustum, artık bir şeyler yapmam gerekiyor. Birinin bu kadını götürüp, tedavi ettirmesi lazım. Bir anne olarak durumunu anlıyorum. Ben Kanioğlu’na iddia ettiği gibi mesajları atmadım” açıklamasını yaptı. 
 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 13:23

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE