Ve Edis ilk kez konuştu! Zeynep Bastık ile artık görüşmüyorlar mı?

Edis Görgülü ile meslektaşı Zeynep Bastık'ın bir partide dans ettikleri video sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Edis, konuyla ilgili ilk kez konuştu

Ve Edis ilk kez konuştu! Zeynep Bastık ile artık görüşmüyorlar mı?

Ünlü şarkıcılar Zeynep Bastık ve Edis, geçtiğimiz haftalarda katıldıkları bir partide dans etti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ikilinin dans görüntülerine eleştiri yağdırmıştı.

ÇOK KONUŞULAN "EŞ" ELEŞTİRİLERE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İkilinin dans videosuna gelen "Zeynep'in eşi bu duruma ne diyecek?" yorumlarının ardından Tolga Akış sessizliğini bozmuş ve hakkında yapılan eleştirilerle dalga geçmişti.

Bir fotoğrafını yayınlayan Tolga Akış, "Küfürlerinizin bir kısmını gördüm. Komik şeyler de vardı. Giderek büyüyen kocaman bir aileyiz" ifadelerini kullanmıştı.

zeynep bastık edis tolga akış

"Kendimi şu an Zeynep Bastık'ın kocası gibi hissediyorum" yorumu üzerine "Bir rahatlama, bir genişlik gelmiş" mesajını yazan Akış, kendilerinden açıklama istenmesine ise "Ne diyelim istiyorsun?" karşılık vermişti.

edis zeynep bastık dans tolga akış yorum

"OTURUYORUM"

"Zeynep Bastık'ın kocası şu an ne yapıyor?" diyen kullanıcıya "Oturuyorum" diyen reklamcı, "Bırakın da o düşünsün" mesajını ise "Zaten" şeklinde yanıtlamıştı.

tolga akış instagram

Konuyla ilgili bir açıklama daha yapan Tolga Akış, "Güldük eğlendik de baya toksik bu memleket. Allah kolaylık verin hepimize" sözleriyle, dans videosunu eleştirenlere tepki göstermişti.

tolga akış

VE EDİS SESSİZLİĞE BİR SON VERDİ!

30 yaşındaki Edis, yakın arkadaşıyla dans ettikleri anlarla ilgili sessizliğini bozdu. Video ile ilgili ilk kez konuşan şarkıcı, "Her şeyden önce biz Zeynep'le aileyiz. Zeynep benim kardeşim, eşi (Tolga Akış) menajerim. Dansa gelince o baş başayken yapılan bir dans değildi. Orası bir sahne ve bizi izleyen 300 kişi var. Biz bir performans sergiliyoruz ve Zeynep'in şarkısını canlandırıyoruz" dedi.

"ÖNCE GÜLDÜM GEÇTİM AMA..."

Edis, sözlerine; Önce söyleyenlere gülüp geçtim ama sonrasında üzüldüm. Küçük bir kesitle yargılandık ve bu durum üzücü bir hal aldı. Aslında açıklanacak bir şey yok, sahne üstündeki gösteri gerçek hayattan başka bir şeydir" şeklinde devam etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 12:03

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE