Usta Oyuncu Demet Akbağ'ın Keyifsiz Halleri Dikkatlerden Kaçmadı

Eşi Zafer Çika'yı geçtiğimiz sene trafik kazasında kaybeden usta oyuncu Demet Akbağ, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 20 yıllık hayat arkadaşını yürek burkan sözlerle anmıştı. Akbağ, oğlu Ali Çika ile birlikte şarkıcı Berkay’ın Harbiye konserinde ortaya çıktı.

Usta Oyuncu Demet Akbağ'ın Keyifsiz Halleri Dikkatlerden Kaçmadı

Usta oyuncu Demet Akbağ, oğlu Ali Çika ile birlikte şarkıcı Berkay’ın Harbiye konserinde ortaya çıktı. Keyifsiz görünen Akbağ, geçtiğimiz günlerde eşi Zafer Çika ile ilgili yaptığı duygusal paylaşımla gündeme gelmişti Geçen sene Mart ayında geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden eşi Zafer Çika’nın acısının hala taze olduğunu yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gösteren Demet Akbağ, önceki gün oğlu Ali Çika ile Brekay’ı Harbiye’de dinlemeye geldi. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akbağ’ın moralinin bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde eşi ile birlikte çekilen eski bir karesini yayınlayan Demet Akbağ, paylaşımına, "30 Ağustos Zafer Bayramı'mız, bizim ailenin de özel günüdür aynı zamanda. Zafer'im ve kardeşim Kemal'in de doğum günü olması sebebiyle" notunu düşerek sosyal medya en çok konuşulanlar arasına girmişti.

demet akbağ

Konu hakkında konuşmak istemeyen Demet Akbağ, “maskeli konser nasıl oluyormuş gelip görelim dedik. Şartlar izin verirse ilerleyen günlerde yeni projeler gelecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER