Uraz Kaygılaroğlu, Eski Eşine Böyle Sürpriz Yaptı

Kendisi gibi oyuncu Melis İşiten ile 2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz yıl eşinden boşanmıştı. Ünlü oyuncu Kaygılaroğlu, eski eşi için yaptığı sürpriz paylaşımla tekrar gündeme geldi.

Uraz Kaygılaroğlu, Eski Eşine Böyle Sürpriz Yaptı

Sefirin Kızı dizisinde Gedik Işıklı karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında evlendiği Meliş İşiten'den geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde boşandı. 2016 yılında kızları Ada’yı kucaklarına alan çift, ani boşanmasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi Melis İşiten’in doğum gününü kutlayarak tüm dikkatleri yeniden üzerine çekti. Ünlü oyuncu, “Nice yaşlara Melo” diyerek eski günlerde çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Uraz Kaygılaroğlu, eşi Melis İşiten'den boşandıktan sonra şu ifadeleri kullanmıştı: “Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.”

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 09:12

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE