Ünlü Şovmen'den Hayranlarına Sevindirici Haber Geldi

Şovmen Mehmet Ali Erbil yıllar önce Kaçış sendromu hastalığına yakalanmıştı.Bir yandan da kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi gören ünlü şovmen'den hayranlarına haber var.

Ünlü Şovmen'den Hayranlarına Sevindirici Haber Geldi

Şovmen Mehmet Ali Erbil yıllar önce 'kaçış sendromu' hastalığına yakalanmıştı.Bir yandan da kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi gören ünlü şovmen'den hayranlarına sevindirici haber var.

Yıllardır mücadele ettiği 'kaçış sendromu' hastalığı ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil bir süredir evinde tedavi görüyor.Ünlü şovmen son durumunu yakın dostu sanatçı Ercan Avşar aracılığıyla anlattı.

Tedavi sürecenin çok iyi geçtiğini belirten Erbil," Pandemi dolayısıyla evde izole bir şekilde yaşıyorum. Sevenlerimi ve dostlarımı çok özledim" dedi.


Ercan Avşar paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sevindirici haberi Mehmet Ali Erbil'den aldım. Tedavisinin iyi geçtiğini pandemiden dolayı izole ortamda olduğunu, sevenlerini ve dostlarını çok özlediğini belirtti. Herkese çok selamı var. Babişko dularımız seninle... Bir an önce aramızda görmek istiyoruz seni çok özledik." 


Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 23:54

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE