Ünlü senarist Heidi Ferrer Koronavirüs yüzünden bunalıma girip intihar etti

Bir dönem Türkiye'de de geniş bir izleyici kitlesi bulunan Dawson's Creek dizisinin de senaristlerinden Heidi Ferrer intihar ettii.

Ünlü senarist Heidi Ferrer Koronavirüs yüzünden bunalıma girip intihar etti

Warner Bros'un tüm dünyada ilgiyle izlenen dizisi "Dawson's Creek" ve ABC's "Wasteland'ın senaristi olan Hollywood senaristi Heidi Ferrer, bir yıl süren Kovid-19 mücadelesinden sonra intihar ederek yaşamına son verdi.

Hayatını kaybeden Heidi Ferrer'in, Koronavirüs'e yakalandığı öğrenildi. İddialara göre sağlık durumu iyice kötüleşen Ferrer'in Los Angeles'taki evinde hayata veda ettiği açıklandı.

heidi ferrer

HASTALIK ONU YATAĞA MAHKUM ETTİ

TMZ gazetesine konuşan bir yakını, Heidi'nin Nisan 2020 yılında virüs kaptığını, yaklaşık bir yıl boyunca mücadele ettiğini ve bu mücadele sonrası intihar ederek hayatını son verdiğini doğruladı. Heidi, hastalığın kendisini nasıl darmadağın ettiğini ve iyileşme sürecinin yaşanabilecek en zor şey olduğunu anlattığı bir blog yazmıştı. 

dawson creek heidi ferrer

Heidi, bloğunda hayatının en karanlık anlarını yaşadığını ve kocasına iyileşmediği takdirde, bu şekilde yaşamak istemediğini söylediğini yazdı. Heidi'nin, iyileşme süreci çok yavaş ilerledi. Ölümünden kısa bir süre önce yatağa mahkum oldu. 

52 yaşında olan Heidi, üniversite mezunu olmamasına rağmen birçok dizi ve film senaristliği yaptı.

13 yaşında bir oğlu olan Heidi kocası, annesi ve iki kız kardeşi ile yaşıyordu.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER