Ünlü şefin kızı Sude Yalçınkaya kendine küfredenlere ağır karşılık verdi

Masterchef yarışmasında adını duyuran ünlü yemek ustası Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, sosyal medya üzerinden kendisine küfreden takipçilere ayar verdi.

Ünlü şefin kızı Sude Yalçınkaya kendine küfredenlere ağır karşılık verdi

MasterChef yarışmasının ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, takipçilerin küfür içerikli mesajlar alınca sosyal medya hesabından isyan etti.

Instagram'dan yayınladığını video ile küfürlü mesaj gönderenlere seslenen Yalçınkaya "Ağzınızı yırtarım" ifadelerini kullandı.

Sude Yalçınkaya

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin asabi şefi Mehmet Yalçınkaya ailesiyle gündem olmaya devam ediyor.

İki çocuk babası Yalçınkaya'nın kızı Instagram paylaşımlarıyla kısa sürede fenomen oldu.

Geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sude Yalçınkaya, yayınladığı bir video ile takipçilerine tepki gösterdi.

Sude Yalçınkaya mehmet yalçınkaya haber

"BANA KÜFÜR EDİP DURMAYIN"

Geçtiğimiz haftalarda paylaştığı bikinili pozla gündem olan Yalçınkaya, takipçilerinden küfür içerikli mesajlar almaya başladı.

Peş peşe küfür içerikli mesaj aldığını belirten Yalçınkaya, yayınladığı videoda "DM'ler sürekli küfürle dolu neden? Bana küfür edip durmayın gerçekten ağzınızı yırtarım" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 00:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE