Ünlü şarkıcının bakım için servise götürdüğü lüks cipi çalındı

Ünlü şarkıcı Murat Kekilli'nin bakım için servise götürdüğü lüks cipi çalındı. Hırsızlık haberini alan Kekilli durumu polise bildirdi. Polis yaptığı araştırmalar sonunda aracı bakın nerede buldu?

Ünlü şarkıcının bakım için servise götürdüğü lüks cipi çalındı

Adana'da tamirdeyken çalındıktan sonra mahallede terk edilmiş olarak bulunan cip, ünlü şarkıcı Murat Kekilli'ye ait çıktı. Aracının bulunmasına sevinen Kekilli ise memleketinden dolayı takipçilerine dert yandı. Terk edilen cipini teslim alan Kekilli, "Çalışmayan cipi çalıştırıp çalmışlar. Herkes şokta. Hırsızlık yapmak yerine tamirhane açsalar zengin olurlar" dedi.

adana murat kekilli cip

Adana'da sanatçı Murat Kekilli'nin tamirdeyken çalınan cipi terk edilmiş olarak bulundu. Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesi Onur Mahallesinde meydana geldi. Sabah iş yerine gelen vatandaşlar yol ortasında 34 HR 6999 plakalı cipin terk edilmiş halde olduğunu görünce polise haber verdi.

SERVİSTEN ALIP GİTTİLER

Olay yerine gelen ekipler plakadan cipi sorguladığında 3 Haziran günü Turhan Cemal Beriker Bulvarındaki bir oto tamirhanesinden cipin çalındığını belirledi. Ayrıca polis yaptığı ruhsat incelemesinde cipin ünlü sanatçı Murat Kekilli'ye ait olduğunu saptadı. Polis ekipleri cipte inceleme yaptı. Yapılan incelemede cipin bagajından Kekilli'nin fotoğrafları da çıktı. 

"AMMA DA BALLIYIM HA"

Polis zanlıları bulmak için cipte parmak izi çalışması yaptıktan sonra Kekilli ile irtibata geçip cipi teslim etti.  Bu arada, Kekilli aracının çalınması ve geri bulunasına twitter hesabından şöyle tepki verdi: Amma da ballıyım ha! 10 gün önce memlekete ziyarete geldim. Önce aracın motoru arızalandı, çekici ile servise gönderdim. Bir hafta sonra o arızalı aracı çaldılar. Hırsızlar aracı 500 metre ötede stop edince bırakıp kaçmışlar. Tamam hoşgörülüyüm de bari her sabah suları kesmeyin birader!

adana murat kekilli cip

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 20:59

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE