Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in kulisinde büyük hırsızlık şoku!

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser verdi. Konser sonrası kulise giden ünlü şarkıcı hayatının şokunu yaşadı.

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in kulisinde büyük hırsızlık şoku!

'Bütün Kızlar Toplandık', 'Kanatlarım Var Ruhumda', 'Ben Aptal Mıyım?' ve 'Pırlanta' gibi sevilen şarkılara imzasını atan Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser verdi. Snob Magazin'in özel haberine göre; Konser sonrası kulise giden ünlü şarkıcı hayatının şokunu yaşadı.

NİİL KARAİBRAHİMGİL ŞARKILARI

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI!

Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser verdi. Sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren şarkıcı, konser sonrasında kulisine gittiğinde ise neye uğradığını şaşırdı. Kuliste zarf içinde 30 bin TL bırakan Karaibrahimgil, konser sonrası parasını bulamadı.

NİL KARAİBRAHİMGİL KONSERİ

PARASI ÇALINDI!

Ünlü şarkıcının kuliste zarf içerisinde duran 30 bin TL'sinin çalındığı ortaya çıktı. Karaibrahimgil, başına gelen talihsiz olayı yakın dostlarına da anlattı. Başarılı şarkıcının bu olay sonrası psikiyatrıyla konuşma yapacağı da iddia edildi. Ünlü şarkıcının 30 bin TL'sini hangi amaçla kulise getirdiği bilinmiyor.

NİL KARAİBRAHİMGİL PARASI ÇALINDI

NİL KARAİBRAHİMGİL SANATÇI

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 15:14

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE