Ünlü şarkıcı Hadise’ye sevgilisi Mehmet Dinçerler'den erken doğum günü sürprizi!

Sevgilisi Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye büyük sürpriz! Dinçerler doğum gününü Hadise'ye ne aldı? Mehmet Dinçerler'in sürprizi ne?

Ünlü şarkıcı Hadise’ye sevgilisi Mehmet Dinçerler'den erken doğum günü sürprizi!

Bir süredir ailesiyle sorunlar yaşadığı yönündeki haberlerle gündeme gelen ünlü şarkıcı Hadise’nin aşk hayatında yüzü gülmeye devam ediyor. 

Ünlü şarkıcı Hadise, Oyuncu Kaan Yıldırım'la 1,5 senelik birlikteliğini nikah masasına oturması beklenirken geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.

HADİSE

YENİ BİR AŞK DOĞDU!

Hadise'nin adı bir süre sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile anılmaya başladı. İlişkilerini gizlemek isteyen çiftin aşkı Meksika tatili ile basına sızmıştı.

HADİSE MEHMET DİNÇERLER MEKSİKA TATİLİ

AŞKLARINI GİZLEYEMEDİLER!

Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin aşkı doludizgin devam ediyor. Hadise önceki ilişkilerinden farklı olaraak ilk kez sevgilisi Mehmet Dinçerler ile olan ilişkisinde basının karşısına çıktı.  Daha önce "Asla sevgilimle fotoğraf paylaşmam" diyen Hadise bu kez sevgilisinin elini sımsıkı tuttuğu kare ile şarkılı göndermede bulunmuştu. Paylaşımına "Evlenmek istemiyorum seninle olmadıkça" notunu yazan  Hadise beğeni yağmuruna tutulmuştu.

HADİSE MEHMET DİNÇERLER İNSTAGRAM PAYLAŞIMI

HADİSE'YE SEVGİLİSİ MEHMET DİNÇERLER'DEN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!

Ünlü şarkıcı Hadise’nin doğum tarihi 22 Ekim 1985 olmasına rağmen, sevgilisi Mehmet Dinçerler doğum gününü bir gün öncesinden kutlamaya başladı.

Hadise, mutluluk dolu anlarını sosyal medya üzerinden paylaştı!

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE