Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen Kitap Yazıyor: Yalandan Hikayeler

Her şarkısıyla adından söz ettiren, milyonların sevgilisi olan Gökhan Özen, kitap çıkarmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen Kitap Yazıyor: Yalandan Hikayeler

   Ünlü sanatçı Gökhan Özen, kariyerinin ilk kitabını yayınlamak üzere hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğunu açıkladı ve hayranlarını heyecanlandıran bir haber ile gündeme düştü.

Gökhan Özen, bugüne kadar çıkardığı her şarkı ve katıldığı her proje ile heyecanları arttıran, takipçilerini mutlu eden bir isim. Bu sefer de kitap müjdesi ile merak uyandırdı!

“Her Yaş Grubu İçin Eğitici Bir Kitap”

    Yazdığı kitap hakkında çok detaya girmeden bilgiler veren Gökhan Özen, “Arada ortadan kayboluyorum evet, ancak bunların her birinin sebebi var. Oturdum yazıyorum. Gerçek sanılan birçok şeyin yalan olduğu bu dünyada biraz da yalan hikayelerden bahsedeyim dedim. Bu benim ilk kitabım olacak.

   Toplumsal yönden bakıldığında her yaş grubu için eğitici olduğuna inanıyorum ve içeriğinde bulunan heyecanı öykülerin her birinin de çok konuşulacağını tahmin ediyorum. “Yalandan Hikayeler” bitirmem zaman alacak gibi dursa da azimle yazmaya devam ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 18:31

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE