Ünlü Şarkıcı Elif Kaya Tatile Çıktı: Gecelikle Denize Girdi (Video Haber)

Ünlü şarkıcı Elif Kaya, aranjörü Selim Çaldıran ve Ahmet Selçuk İlkan'la Bodrum'da tatile çıktı. Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer'in görüntülediği o anlarda şarkıcı Elif Kaya'nın gecelikle denize girmesi dikkat çekti...

Şarkıcı Elif Kaya, aranjörü Selim Çaldıran ve Ahmet Selçuk İlkan'la Bodrum'da tatile çıktı. Ünlü şarkıcı Elif Kaya'nın gecelikle denize girmesi dikkat çekti. O anları Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer görüntüledi.

GECELİKLE DENİZE GİRMESİ DİKKAT ÇEKTİ

Selim Çaldıran ve Ahmet Selçuk İlkan'la tatilde olan Elif Kaya, Bodrum Gündoğan'da görüntülendi. Yeni bir albüm için toplantı yapan müzisyenler daha sonra hep beraber denize atladı.

Elif Kaya'nın üzerine gecelik giyerek ve gözlükleriyle denize girmesi merakla karşılandı. Ardından denizden çıkan Elif Kaya, üzerindeki geceliği yüzen arkadaşlarına attı.

Elif Kaya, daha sonra beline bağladığı köpükle tekrar denize girdi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 18:15

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE