Ünlü Şarkıcı Altay Her Şeyi ‘İki Satır’la Anlatacak

Ünlü şarkıcı Altay geçtiğimiz gün Bebek Parkı’nda görüntülendi. Yeni çıkacak olan şarkısı hakkında konuşan şarkıcı, güzel bir klip çektiklerini ve çok güzel bir şarkı olduğunu dile getirdi. Sağlıklı olduğu sürece şarkı söylemeye devam edeceğini belirten Altay, samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Altay geçtiğimiz gün Bebek Parkı’nda görüntülendi. Yeni çıkacak olan şarkısı hakkında konuşan şarkıcı, güzel bir klip çektiklerini ve çok güzel bir şarkı olduğunu dile getirdi. Sağlıklı olduğu sürece  arkı söylemeye devam edeceğini belirten Altay, samimi açıklamalarda bulundu.

"HEYECANLIYIZ"

Sözlerine “Cuma günü şarkımızı dinleyicilerimizin beğenisine sunacağız” diyerek başlayan Altay, “Şarkımız yeni bir şarkı, ismi ‘İki Satır’. Pandemiden ötürü biraz geç çıkıyor şarkımız ama biz heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

"HEYECANLIYIZ"

Sanat camiasındaki 20. Yılını kutlayan Altay,  “ 20 yıl hep aşkla, sevgiyle; hep bir önceki projenin üzerinde işler yaparak çalıştım. Bugün baktığımda hala başladığım noktadaki heyecanımla aynı işi yapıyorum. O yüzden sağlıklı olduğum sürece şarkı söylemeye devam edeceğim” dedi.

"İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM"

Sahne aldığı zamanlarda enerjisi çok yüksek olan şarkıcı bu durumu şu sözlerle açıkladı: “İşim dışında da biraz hiperaktiflik var bende, enerjisi yüksek bir insanım. Ama işimle alakalı olarak; işimi çok seviyorum, sahneye çıkmayı seviyorum, canlı performans yapmayı çok seviyorum. Hiçbir zaman ayaklarım geri geri giderek stüdyoya veya sahneye gitmedim.”

"İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM"

Playback yapan şarkıcılarla ilgili de konuşan Altay, “Muhakkak canlı şarkı söylüyorlardır. Bazen televizyon programına çıkıyorsun ve yeni bir proje üretmiş oluyorsun. O proje duyulsun diye playback  yapabiliyorsun. Hayatı boyunca hep playback yaparak şarkı söyleyen bir sanatçı olabileceğini zannetmiyorum. Yani öyle bir sanatçı olmaz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER