Ünlü şarkıcı Alişan'a büyük tepki!

Alişan'a hayatını kaybeden kardeşinin oğullarının gittiği okulun önünde velilerden tepki geldi.

Ünlü şarkıcı Alişan'a büyük tepki!

Temmuz ayı sonunda kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, kardeşinin çocuklarına kol kanat germeye, sahip çıkmaya devam ediyor. "Onlar artık benim çocuklarım" diyen Alişan söylediğini de yapıyor ve yeğenleriyle yakından ilgileniyor. Hatta aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp alıyor.

Bu tavrıyla takdir toplayan Alişan, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir hareketle diğer okuldaki diğer öğrencilerin velilerinden tepki gördü. Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent'teki bir özel okulun hemen önünde kuka(trafik konisi) konarak yer tutulduğunu gören veliler bu duruma tepki gösterdi.

OKUL ÖNÜNDE SESLER YÜKSELDİ!

Servis araçları ve anne babaların araçları nedeniyle bölgede kimse araba koyacak yer bulamazken kapının önündeki yerin kimin için tutulduğunu sorgulayan veliler daha sonra o yere Alişan'ın özel aracıyla gelip park ettiğini gördüler. Yerin Alişan'ın şoförü tarafından tutulduğu ve daha sonra Alişan'ın geldiğini öğrenen veliler yüksek sesle itiraz ettiler.

TEPKİLERDEN SONRA ALİŞAN POLEMİĞE GİRMEDİ!

Arabasının içinde bulunan Alişan tepkilerin çoğalması üzerine okul önünden aracıyla uzaklaştı. Yaşanan bu olaydan sonra sonraki günlerde Alişan’ın şoförüne okul önünde yer tutturmadığı görüldü.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 09:16

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE