Ünlü Radyocu Nihat Sırdar'ı Yakan 'Kardeş' Acısı! Aniden Vefat Etti

Ünlü radyocu Nihat Sırdar'ın ekip arkadaşı Rıdvan Akbulut henüz belirlenemeyen bir sebepten ötürü hayatını kaybetti. Sırdar, Akbulut'un ölümü için 'Kardeş acısı böyle bir şeymiş demek ki' mesajı paylaştı.

Ünlü Radyocu Nihat Sırdar'ı Yakan 'Kardeş' Acısı! Aniden Vefat Etti

Kafa Radyo'da yayınlanan 'Nihat'la Sivrisinek' programında görevli Rıdvan Akbulut, hayatını kaybetti. Ölüm haberini paylaşan Nihat Sırdar, "Kardeş acısı böyle bir şeymiş. Kimse yaşamasın. Ben senden razıyım kardeşim." dedi.

rıdvan akbulut kafa radyo

Kafa Radyo'da yayınlanan 'Nihat'la Sivrisinek' programının ekibinden acı bir haber geldi. Program ekibinde görevli olduğu öğrenilen Rıdvan Akbulut, henüz bilinmeyen bir sebeple vefat etti. Vefat haberini paylaşan Nihat Sırdar, "Canımız yanıyor. Bir süre yayında olamayacağım. Anlayışınıza sığınıyorum." dedi.

ÖLÜM HABERİ YASA BOĞDU

Twitter üzerinden açıklama yapan Kafa Radyo ise, "Kardeşimiz, dostumuz, mesai arkadaşımız Rıdvan Akbulut'u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın." açıklamasında bulundu. Türk radyo camiasından çok kişi taziyelerini iletirken Akbulut'un ölüm haberi sevenlerini derin yasa boğdu.

nihat sırdar

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 08:50

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE