Ünlü Oyuncuyu Elinde Koliyle Gören İnsanlar Şaşkılığını Gizleyemedi

Ramo dizisinin final yapmasından sonra yeni projelere odaklanan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, tam kapanma başlamadan önce ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi dağıttı.

Ünlü Oyuncuyu Elinde Koliyle Gören İnsanlar Şaşkılığını Gizleyemedi

Murat Yıldırım, Ramazan ayında tam kapanma nedeniyle işe gidip ekmek parası bulamayan insanların yaralarına merhem olmak için kolları sıvadı.

İhtiyaç sahibi aileleri tek tek tespit edip erzak kolisi hazırlatan oyuncu, tam kapanmanın başlamasına saatler kala ihtiyaç sahiplerinin evlerine giderek koliyle gıda yardımı dağıttı.

murat yıldırım yardım kolisi

KOLİLERİ KENDİSİ SIRTLADI

Murat Yıldırım aracına yüklediği kolileri 17 günlük tam kapanma başlamadan önce tek başına taşıyarak dağıttı.

Yıldırım'ın yaptığı bu anlamlı yardım ise bir vatandaşın o anları görüntülemesiyle ortaya çıktı.

Kapılarının çalınmasıyla elinde gıda kolisi televizyonda izledikleri Murat Yıldırım'ı karşılarında gören vatandaşlar ise şaşkınlarını gizleyemedi.

GEÇTİĞİMİZ SENE DE KOLİ DAĞITMIŞTI

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım geçtiğimiz yıl da ramazan ayında bir süpermarkette ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolileri hazırlarken görüntülenmişti.

murat yıldırım market

Kolileri hazırlarken tanınmamak için kapüşonlu bir şekilde alışveriş yapan Yıldırım, hazırlatmış olduğu bu kolileri düşük gelirli ailelere göndermişti. Ayrıca Etiyopya'da da 1000 aileye yardım kolisi gönderen oyuncuya Etiyopyalı çocuklardan "Murat Yıldırım çok teşekkür ederiz" yazılı mesajlar gelmişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 19:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE