Ünlü oyuncunun kocası, eşi diye dublörü öptü

Sophie Turner'ın Game of Thrones dizisindeki dublörü Laura Butler, Turner'a olan benzerliği nedeniyle oyuncunun eşi Joe Jonas'ın kendisini öpmeye çalıştığını söyledi. Dublör Butler, ünlü oyuncuyla karıştırılmamak için setten uzakta durduğunu ifade etti.

Ünlü oyuncunun kocası, eşi diye dublörü öptü

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner'ın dublörü Laura Butler, ünlü oyuncuya olan benzerliği nedeniyle yaşadıklarını anlattı.

GoT dizisinin sezon finalinde oynadı

Bir oyunculuk ajansına kayıt yaptıran 22 yaşındaki İrlandalı oyuncu, Ekim 2017'de dizinin son bölümlerinde rol alması için çağrıldı. Laura Butler, dizinin final sezonunda da rol aldı.

Karıştırılmamak için setten uzakta duruyor

Sette oyuncuların kendisini zaman zaman Sophie Turner ile karıştırdıklarını söyleyen dublör, bu durumu önlemek için kendini sette hep uzakta tuttuğunu anlattı.

Ünlü oyuncunun eşi, öpmeye çalıştı

Sophie Turner, haziran ayında verdiği bir röportajda, eşi Joe Jonas'ın set ziyaretinde bulunduğunu ve dublörünü kendisiyle karıştırarak öpmeye çalıştığını söylemişti.

"Ben onu iltifat olarak algıladım"

​Dublör Laura da yaşanan bu olayla ilgili Daily Mail'e verdiği röportajda, "Ben onu bir iltifat olarak algıladım. Ne güzel bir iltifat" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 15:48
YORUM EKLE