Ünlü Oyuncunun Kızı Güzelliği ve Annesine Benzerliğiyle Şaşırtıyor

Özellikle Süper Baba'daki Elif, Yaprak Dökümü dizisindeki Fikret ve 2011-2014 yılları arası rol aldığı Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Nermin karakterleriyle tanınan Bennu Yıldırımlar'ın kızı Ada Yarar güzelliği ve annesine olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

Ünlü Oyuncunun Kızı Güzelliği ve Annesine Benzerliğiyle Şaşırtıyor

Süper Baba'daki Elif, Yaprak Dökümü dizisindeki Fikret ve 2011-2014 yılları arası rol aldığı Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Nermin karakterleriyle tanınan Bennu Yıldırımlar'ın kızı Ada Yarar güzelliği ve annesine olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

ada yarar

Bennu Yıldırımlar'ın kendisi gibi oyuncu eşi Bülent Emiin Yarar'dan olan kızı Ada Yarar, 21 yaşına bastı.

ada yarar bülent emin yarar

Ada'nın annesi Bennu Yıldırımlar'a olan benzerliği görenleri şaşkına çeviriyor.

Anne ve babası gibi oyunculuk mesleğinde ilerleyen Ada Yarar şimdiye kadar farklı tiyatro oyunlarında sahne aldı.

ada yarar

BENNU YILDIRIMLAR, FİKRET KUŞKAN VE HANDE ATAİZİ AYNI OKULDA OKUDU!

Bennu Yıldırımlar, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafında üniversite yıllarından arkadaşları Fikret Kuşkan ve Hande Ataizi ile kendisini aynı karede gösteren bir fotoğrafını paylaşıp şu notu düştü: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yılları... kantinin önünde oturmuşuz... Kadıköy

bennu yıldırımlar hande ataizi fikret kuşkan

YAPRAK DÖKÜMÜ'NDEN HALİL ERGÜN VE GÜLER ÖKTEN İLE BİR ARAYA GELDİ

Bennu Yıldırımlar, efsaneler arasında yerini alan Yaprak Dökümü dizisinden rol arkadaşlarıyla bir araya geldi ve bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Son olarak Kadın dizisi ile ekranlarda boy gösteren Bennu Yıldırımlar'ı Yaprak Dökümü'nün Fikret'i olarak hatırlayanlar çoktur. Yaprak Dökümü dizisinin yeniden yayınlanmaya başlaması ile Bennu Yıldırımlar ve diğer rol arkadaşları yine ilgi odağı oldular.

bennu yıldırımlar halil ergün güler ökten

Başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar'ı sosyal medyadan da takip eden sevenleri paylaşımlarına beğeni yağdırıyor.

bennu yıldırımlar ada yarar

Özellikle Bennu Yıldırımlar'ın kızı Ada ile olan paylaşımları hayranlarından beğeni topladı.

ada yarar

Bennu Yıldırımlar'ın kendi gibi oyuncu Bülent Emin Yarar ile evliliğinden olan kızı Ada'yı görenler güzelliğine hayran kalıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 23:08

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE