Ünlü oyuncuları buluşturan '7Yüz' dizisi bir ilke imza attı

BluTV’nin beğeni toplayan dizisi ‘7Yüz’, Avustralya’da izleyicilerle buluşacak. Yıldız isimleri kadrosunda barındıran yapım, Avustralya’da bir dijital platformda gösterilecek ilk Türk dizisi oldu.

Ünlü oyuncuları buluşturan '7Yüz' dizisi bir ilke imza attı

‘Masum’la başladığı yolculuğuna yedi farklı sıradışı hikayeyi barındıran ‘7Yüz’ ile devam eden BluTV, bu projesini Avustralya’da diziseverlerle buluşturacak. Dizinin global distribütörlüğünü üstlenen Keshet International, uluslararası televizyon yayıncılığının kalbinin attığı MIPTV’de ‘7Yüz’ün, Avustralya’nın dijital VOD dijital platformu SBS’te seyredilebileceğini duyurdu.

AVUSTRALYA'DA İZLEYİCİLERİN BEĞENİSİNE SUNULACAK

Yapımcılığını BirFilm’in üstlendiği; Tunç Şahin, Umut Aral, Alphan Eşeli ve Ceylan Özgün Özçelik’in yönettiği, 7 bölümden oluşan dizi, kendi içinde başlayıp biten yedi hikayeyi anlatarak her bölümünde karakterlerini en karanlık taraflarıyla yüzleştiriyor. Genco Erkal’dan Tilbe Saran’a, Cem Davran’dan Belçim Bilgin ve Melisa Sözen ile Damla Sönmez’e önemli isimlerin yer aldığı ‘7Yüz’, Türkiye’de diziseverlerle buluşmasından iki yıl sonra Avustralya’da izleyicilerin beğenisine sunulacak. ‘7Yüz’, her biri 60 dakika olan yedi bölümden oluşuyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER