Ünlü oyunculardan Aslı Bekiroğlu'na destek: Siber zorbalığa ateş püskürdüler!

Aslı Bekiroğlu'nun çıplak görüntüleri sosyal medyaya sızdırıldı.Bu olayın ardından oyuncu Selin Şekerci, Hayal Köseoğlu gibi kadın oyuncular siber zorbalığa tepkilerini ortaya koydu ve Aslı Bekiroğlu'na dayanışma mesajı attı.

Ünlü oyunculardan Aslı Bekiroğlu'na destek: Siber zorbalığa ateş püskürdüler!

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..."

Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun çıplak fotoğrafları ve videoları internete sızdırıldı. Bu olayın ardından oyuncu Selin Şekerci, Hayal Köseoğlu gibi kadın oyuncular siber zorbalığa tepkilerini ortaya koydu ve Aslı Bekiroğlu'na dayanışma mesajı attı.

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 1

“Jet Sosyete” ve “Benim Tatlı Yalanım” dizileriyle adını duyuran genç oyuncu Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan’a ait olduğu söylenen özel görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü.

19

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 2

Başarılı oyuncu olayın ardından yaptığı açıklamada "Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğrafımı ekleyerek hakkımda olumsuz algı oluşturmak isteyen kötü niyetlilere fırsat vermeyin..." dedi.

29

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 3

Bekiroğlu'nun yaşadığı bu olayın ardından kadın oyuncuların bazıları paylaşım yaparak bu olaya tepki gösterdi. 

39

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 4

Ege Kökenli açıklamasında "Biz ne ara bu kadar yozlaştık? Ne ara bu kadar kötü insanlar olduk? Sosyal medya tacizine son ver" dedi.

49

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 5

Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu ise açıklamasında "İfşa ne demek? İğrenç... Özellikle bundan keyif alan kadınlara inanamıyorum. Kanım dondu. Hepimizin özeli başka insanlara açmadığı alanı var. İnsan kendi özel hayatını dilediği gibi belgelemekte özgürdür. Büyük yozlaşma... Çok büyük çirkinlik..." diyerek tepkisini ortaya koydu.

59

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 6

Demet Özdemir de bir paylaşım yaparak "Ne çok espri yapıyorsunuz üzerine ne çok şey yazıp aşağılamaya çalışıyorsunuz! Bunun bir suç olduğunun farkında değil misiniz?" dedi.

69

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 7

Selin Şekerci ise şunları yazdı: "1- KİŞİNİN ÖZEL ANI, MAHREMİ YALNIZ (!) KENDİNİ İLGİLENDİRİR! 2- Ahlaksızlıkla vs... ile suçladığınız kişinin görüntülerinin arzusu dışında, hırsızlıkla yayıldığını görmezden gelmeniz korkunç. 3- Ve o masum rolleri yok mu:) asıl komik tarafı çirkin espriler değil bu yalancılık!"

79

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 8

Afra Saraçoğlu: Etrafta zaten yeterince ağzının suyu akıp ifşa ifşa diye bağıran insanlar var. Bir de bu zorbalığı kadının kadına yapması... Aklım almıyor. Ahlaktan bahsedersiniz bir de...

89

 

Ünlü oyunculardan çıplak fotoğraf isyanı! "Ağzının suyu akıp..." - Sayfa 9

Hazal Ergüçlü: "Bunu genç bir kadına yapan ya da yapanlar bunun karşılıksız kalacağını mı sandı? o zaman aptallarla mı muhatabız? Bunca emeği, bir hayatı, kariyeri, bir kadının özelini, gururunu hiçe sayan ve hatta bunu sonuçlarını bir saniye bile düşünemeyenlerle bir arada yaşıyoruz. Nefret doluyum! Bıktım artık!"

99

YORUM EKLE