Ünlü oyuncu Yeşim Gül'ün sevgilisi Serdar Peçen intihar etti

Ünlü oyuncu Yeşim Gül, kendinden 25 yaş küçük işitme engelli Serdar Peçen ile birlikteydi. Gül, kredi yüzünden tartıştığı sevgilisi Serdar Peçen’den ayrıldı. Barışmak için eve giden Peçen, sevgilisini ikna edemeyince intihar etti.

Ünlü oyuncu Yeşim Gül'ün sevgilisi Serdar Peçen intihar etti

CAMDAN ATLAYARAK İNTİHAR ETTİ

İddialara göre, tecrübeli oyuncu, işitme engelli sevgilisi Peçen'den kendisi için kredi çekmesini istedi. Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Serdar Peçen, kredi borcu yüzünden tartıştığı sevgilisiyle barışmak için, geçtiğimiz cuma günü 53 yaşındaki Gül'ün Beşiktaş'taki evine gitti. 28 yaşındaki Serdar Peçen . Sevgilisini barışmaya ikna edemeyince pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.

"ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU"

Serdar Peçen'in ailesi ise Sabah'a açıklama yaptı. Genç oyuncunun ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

YORUM EKLE