Ünlü Oyuncu Umut Kurt Çıplak Dizisinde Tanıştığı Sevgilisiyle Evleniyor

Beynelminel filmi ve Hatırla Sevgili dizisinde gösterdiği performansla tanınan ünlü oyuncu Umut Kurt, sevgilisi Melisa İnci'ye evlenme teklifi etti.

Ünlü Oyuncu Umut Kurt Çıplak Dizisinde Tanıştığı Sevgilisiyle Evleniyor

Umut Kurt, bir süredir birlikte olduğu 'Çıplak' dizisinin sanat yönetmeni Melisa İnci'ye evlilik teklifi etti.

umut kurt

Melisa İnci'nin önünde diz çökerek yaptığı evlenme teklifine "Evet" cevabı alan Umut Kurt, sevgilisinin parmağına yüzüğü taktı.

Melisa İnci'ye "Her gün yanında olmak için uyanacağım" diyerek aşkını ilan eden oyuncu, güzel teklifi de sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu.

umut kurt çıplak dizisi

"HER GÜN YANINDA OLMAK İÇİN UYANACAĞIM"

Ünlü oyuncunun sürpriziyle neye uğradığını şaşıran İnci, Kurt'a 'Evet' yanıtını verdi.

O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Kurt, paylaşımında, "Her gün yanında olmak için uyanacağım" ifadelerini kullandı.

umut kurt melisa inci

Umut Kurt, son olarak Blu Tv ekranlarında yayınlanan Müge Bayramoğlu, Mert Ramazan Demir, Bora Cengiz, Ece Ertez, Tarık Emir Tekin gibi isimlerle birlikte Çıplak isimli yapımda rol aldı.

umut kurt melisa inci

Çıplak dizisinin konusu:

Eylül babaannesi ile birlikte yaşamakta ve geçimini eskortluk yaparak kazanmaktadır. Tek isteği yeteri kadar para biriktirip Galler’e taşınmak ve orada kendine yeni bir hayat kurmaktır. Bir gece Instagram üzerinden onu bulan bir arkadaş grubunun bekarlığa veda partisine çağırılır. Eylül, sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olur. Cem de Eylül’den etkilenir. O geceden sonra Cem ve Eylül’ün hayatları birbirine karışmaya başlar.

çıplak dizisi

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE