Ünlü oyuncu Sevinç Erbulak Tarık Volkan Cengen ile evlilik kararı aldı

Ünlü tiyatrocu Altan Erbulak'ın oyuncu kızı Sevinç Erbulak, uzun süredir birlikte olduğu Tarık Volkan Cengen ile ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Ünlü oyuncu Sevinç Erbulak Tarık Volkan Cengen ile evlilik kararı aldı

atv ekranlarında yıllar önce yayınlandığında bir kuşağın efsanesi haline gelen Süper Baba ve Baba Evi dizilerindeki oyunculuğu ile hafızalarda kalan Sevinç Erbulak ikinci kez dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Dizi ve tiyatro oyuncusu Sevinç Erbulak, uzun süredir birlikte olduğu Tarık Volkan Cengen ile evlilik kararı aldı. Çift, akşam saatlerinde Beylerbeyi'nde bir otelde kıyılacak nikah ile hayatını birleştirecek.

2009 yılında avukat Dalin Midyat'tan boşanan oyuncu Sevinç Erbulak, ikinci kez evlenmeye hazırlanıyor.

'Kuzenlerim', 'Süper Baba' ve 'Baba Evi' gibi unutulmaz dizilerden tanıdığımız oyuncu, geçtiğimiz ay nişanlandığı mühendis Tarık Volkan Cengen ile bu akşam Beylerbeyi'nde bir otelde kıyılacak nikah ile hayatını birleştirecek.

sevinç erbulak tarık volkan cengen

"ÇOK HEYECANLIYIZ"

Nikah öncesi konuşan Erbulak, "Çok heyecanlıyız. Umarım tüm güzellikler bizimle olur" dedi.

Çiftin nikahına pandemi kuralları gereğince sınırlı sayıda davetli katılacak.

SEVİNÇ ERBULAK KİMDİR?

20 Ekim 1975'te İstanbul'da doğan Sevinç Erbulak'ın annesi Füsun Erbulak, babası Altan Erbulak ve ablası da Ayşe Erbulak'tır. Oyuncu Dağhan Külegeç, ise Ayşe ablasının çocuğudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale Bölümü'nün arkasından, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nü bitiren Sevinç Erbulak, İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. 'Kuzenlerim', 'Süper Baba' ve 'Baba Evi' gibi unutulmaz dizilerde rol almıştır.

2013'te 17. Afife Tiyatro Ödülleri jüri heyetinde yer alan Sevinç Erbulak, 2014'te yeğeni Dağhan Külegeç, ablası Ayşe Erbulak ve Özden Özgürdal ile beraber 'Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi' adındaki Tiyatro ve Sahne Sanatları Eğitimi veren bir okul açtı.

2005'te Avukat Dalin Midyat ile evlenen Sevinç Erbulak, 2006 yılında kızı Zeynep Kavin Midyat'ı kucağına aldı. Erbulak, 2009 yılında Dalin Midyat'tan boşandı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE