Ünlü Oyuncu Nesrin Cavadzade'nin Ölüm Acısı! Haberi Böyle Duyurdu

Yasak Elma'da Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade, dizide ölecek olan başrol karakterinin kendisi olduğunu Instagram hesabından açıkladı.

Ünlü Oyuncu Nesrin Cavadzade'nin Ölüm Acısı! Haberi Böyle Duyurdu

Yasak Elma dizisinde önce Berk Oktay, "Bir ölü bir yaralı var" diyerek başrol karakterlerinden birinin öleceğini açıklamış ancak isim vermemişti.

"EFSANELER ÖLMEZ"

Berk Oktay'ın ardından Bebek'te yürüyüş yaparken magazinburada.net kameralarına yakalanan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, 'Diziden ayrılıyor musunuz?' sorularına 'Her şey senaryoya göre ilerliyor. Efsaneler ölmez' şeklinde cevapladı.

Nesrin Cavadzade, "Şahika karakterinin dizideki durumu senaryoda olması gerektiği gibi gidiyor. Türk izleyicisi Şahika gibi bir karakter olmadan yapabilir mi bilmiyorum. Biliyorsunuz efsaneler ölmez" şeklinde konuştu.

ÖLÜM HABERİNİ INSTAGRAM'DAN VERDİ

Bu açıklamaların mürekkebi kurumamışken Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından 'Şahika'nın ölümünü doğruladı.

Cavadzade, 'Şahika'nın musalla taşına konmuş tabutunun görüntüsünü paylaşarak 'Allah taksiratını affetsin. Nur içinde yatsın' diyerek diziye veda eden ismin kendisi olduğunu teyit etmiş oldu.

 Nesrin Cavadzade yasak elma

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 20:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE