Ünlü Oyuncu Kovid-19 Olduğunu Sette Öğrendi! Tüm İşleri İptal Edildi

Pelin Akil'in sette çalışan oyuncular için aşı olması gerektiği teklifi tazeliğini korurken bir oyuncu daha Koronavirüse yakalandı. Tim Seyfi, Kovid-19'a yakalandığını sette öğrendi.

Ünlü Oyuncu Kovid-19 Olduğunu Sette Öğrendi! Tüm İşleri İptal Edildi

"Osman Sekiz" adlı sinema filminin çekimleri Koronavirüs taraması sonrasında durduruldu. Filmin başrol oyuncusu Tim Seyfi ve kamera arkası ekipten birkaç kişinin testinin pozitif çıkması sonucu sete 10 gün ara verildi. 

koronavirüs tim seyfi

Ezel Akay'ın yönettiği; Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar'ın başrollerini paylaştığı 'Osman Sekiz'in yapımcı şirketi Rock Films, tarama sonucu Covid-19 testlerinin pozitif çıkması üzerine, "Çok ciddi önlemler almamıza rağmen setimizde yapılan testler pozitif çıkmaya başladı. Bu nedenle çekimlerimize 10 gün ara verdik. Herkesin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz." açıklamasını yaptı. 

tim seyfi beren saat mehmet günsür

PELİN AKİL: SETTE ÇALIŞAN OYUNCULARA DA AŞI HAKKI VERİLMELİ

Oyuncu Pelin Akil geçtiğimiz gün Instagram hesabından paylaştığı bir video ile oyunculara da koronavirüs aşısı olma hakkının verilmesi gerektiğini savundu. Aşı ile ilgili düşüncelerini dile getiren Akil, sözleriyle sosyal medyada gündem oldu.

pelin akil

34 yaşındaki oyuncu, “Biz kamera önünde maskesiz çalışıyoruz ya… Bence aşı bizim hakkımız olmalı. Ne diyorsunuz?” diye takipçilerine sordu.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE