Ünlü oyuncu havaya uçtu

Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, kadrosunda yer aldığı Güldür Güldür Show'un Mersin gösterisinde, Ali Sunal'ın sürpriziyle neye uğradığını şaşırdı. Sunal ve ekip arkadaşları, gösterinin sonunda Çalışkanoğlu'nu havaya fırlatarak eğlenceli anlar yaşadılar.

Ünlü oyuncu havaya uçtu

Show TV'nin tiyatral komedi programı Güldür Güldür Show, televizyon çekimlerinin yanı sıra Anadolu turnesini de tüm hızıyla sürdürüyor.

Mersinlileri kırdı geçirdi

Bu hafta Mersin'de sahne alan Ali Sunal'ın öğrencileri, salondaki izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Televizyonda her hafta ilgiyle takip edilen skeçler, bu kez Mersinlileri kahkahalar boğdu.

Çalışkanoğlu'na sahnede sürpriz

Gösterinin sonunda tam kadro sahneye gelen Güldür Güldür ekibi, seyircilerin alkışlarına karşılık verirken, kadroda yer alan ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ufak bir sürpriz yaşadı. 

Ali Sunal havaya uçurdu

Çalışkanoğlu, Ali Sunal ve oyuncu ekibinin kendisini bir anda kaldırarak havaya fırlatmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Alkışlar eşliğinde havalara uçan başarılı oyuncunun o anları, seyirciler tarafından kaydedildi.

İşte o eğlenceli anlar:

Sinan Çalışkanoğlu kimdir?

Başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, geçtiğimiz sezon ocak ayında Güldür Güldür Show ekibine dahil oldu. Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, İrem Sak, Onur Atilla gibi birçok başarılı oyuncuyu bünyesinde bulunduran BKM yapımı Güldür Güldür Show, 2013'ten beri komedi skeçleriyle her cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de ekrana geliyor.

26 Ocak 1978'de dünyaya gelen Sinan Çalışkanoğlu, Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri alan oyuncu, birçok tiyatro oyununda, dizide, sinema filminde ve reklamda oynamıştır.

2006 yılında ATV'de yayınlanan Selena adlı bilim kurgu ve komedi dizisinde Hades karakterini canlandırmıştır. Show TV'de yayınlanan Türk'ün Uzayla İmtihanı dizisinde Volkan Şahin karakterini oynamıştır. 2010 yılında Türk Malı adlı dizide Yarcan karakterine, 2014 yılında ise Kertenkele adlı dizide Komiser Levent karakterine hayat vermiştir.

2011 yılında Kanal D'de yayınlanan Şanslı Masa adlı programda da Orçun Kaptan ile birlikte moderatörlük yapmıştır. 2013 yılında ise Kapış Kapış adlı yarışma programını sunmuştur. Yahşi Cazibe dizisinde Ejder Taşkın rolünde oynayan oyuncu, ATV'nin fenomen programı Elin Oğlu programını sunmuştur. Ekim 2017'de Show TV'de yayınlanan Klavye Delikanlıları adlı dizide Veli karakterini canlandırmıştır.

Güldür Güldür Show kadrosunda yer alan Sinan Çalışkanoğlu, ayrıca Fox TV ekranında Şinasi Yurtsever ile birlikte İlk Buluşma ve Efsane Aile adlı programların da sunuculuğunu üstlenmiştir. Aralık ayında vizyona girecek olan, Mucize 2 Aşk adlı filmde renkli ve eğlenceli bir karakter olan Elvis Ali rolüyle bir kez daha sinema izleyicisiyle buluşacak olan Sinan Çalışkanoğlu, 2018 yılından beri Çiğdem Çalışkanoğlu ile evlidir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 19:42
YORUM EKLE