Ünlü Oyuncu Damla Ersubaşı 4 Yıllık Evliliğini Bitiriyor

‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle ünlenen Damla Ersubaşı, 2016 yılında evlendiği ve iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser’den boşanma kararı aldı. Ersubaşı daha önce ihanete uğramış ve eşini affetmişti.

Ünlü Oyuncu Damla Ersubaşı 4 Yıllık Evliliğini Bitiriyor

Oyuncu Damla Ersubaşı, dört yıl önce evlendiği işletmeci eşi Mustafa Can Keser ile yollarını ayırma kararı aldı. Çift, yaptıkları ortak açıklamada, “Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

İkili hakkında daha önce de ayrılık haberleri çıkmıştı. Damla Ersubaşı haberi duyurduktan sonra eşiyle birlikte verdiği pozların hepsini sildi.

damla ersubaşı

İHANET İDDİALARI

Ersubaşı’nın eşi Mustafa Can Keser bir dönemnet haberleriyle gündem gelmişti. Ersubaşı ise, “Biraz sorunlar yaşadık. Karantinanın da etkisi var. Şu an ‘Boşandık’ diye bir şey demiyorum ama sorunlarımız oldu, çözdük gibi. Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Tartışma nedenimiznet değil. Bu süreçte her şey insanın gözüne batıyor. Birlikte çok fazla yan yana bulunmamak daha iyi. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama ‘Boşandık’ diye bir şey söz konusu değil” açıklamasını yapmıştı. Çiftin, Zehra ve Zeynep Nisa adında iki kızları bulunuyor.

 

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE