Ünlü Oyuncu Azmedip 60 Kilo Zayıfladı! Yeni Hali Hayranlarını Şok Etti

Poyraz Karayel dizisinde oynadığı 'Taş Kafa' rolüyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu, 60 kilo verip zayıfladı. Cücenoğlu'nun yeni hali görenleri şoke ediyor.

Ünlü Oyuncu Azmedip 60 Kilo Zayıfladı! Yeni Hali Hayranlarını Şok Etti

Kanal D ekranlarında ilk bölümü 7 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan ve ekranda 2 yıl kalan efsane Poyraz Karayel dizisinin 'Taş Kafa'sı Cem Cücenoğlu, tam 60 kilo vererek yeni halini paylaştı.

cem cücenoğlu kilo

Cücenoğlu'nun son halini görenlerse gözlerine inanamıyor.

cem cücenoğlu kilo

Ekranda çok izlenen dizilerde birçok yapımda rol alan oyuncu Cem Cücenoğlu, Poyraz Karayel dizinden oynadığı Taş Kafa karakteriyle hafızalara kazınmıştı.

O günlerde kilo sorunu yaşayan Cücenoğlu, aldığı kararla zayıflamaya başlamıştı.

cem cücenoğlu celil nalçakan

Son olarak tam 60 kilo veren Cücenoğlu, yeni imajıyla herkesi şaşırttı.

Aldığı kiloları sıkı bir diyetle veren Cücenoğlu, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekti.

Cücenoğlu'nun fit görünümüyle orantılı güçlü fiziğinin uyumu gözlerden kaçmadı.

cem cücenoğlu kilo

CEM CÜCENOĞLU KİMDİR?

Cem Cücenoğlu, 7 Nisan 1976'da Ankara'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyano Bölümü mezunudur. Aynı zamanda oyuncu eğitmenlik sertifikası bulunmaktadır. Oldukça yapılı bir fizik özelliğine sahip oyuncu, bu özelliği oyunculuğunda da pek çok noktada kendisine avantaj sağlamıştır. Oyunculuğa başladığından bu yana Deli Yürek, Gurbet Kadını, Cennet Mahallesi, Yabancı Damat, Son Osmanlı Yandım Ali, Ustura Kemal, Deli Dumrul ve Poyraz Karayel gibi çeşitli sinema ve dizi filmlerinde rol almıştı.

cem cücenoğlu kilo zayıflama

Özel yaşantısında masa tenisi ve buz pateni sporlarıyla ilgilenen Cem Cücenoğlu, Zeynep Eylül Üçer ile evlidir.

cem cücenoğlu zayıf hali

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER