Ünlü Modacı Kemal Doğulu’dan Şok İtiraf: ‘4 Gece Parktaki Bankta Yattım’

Kemal Doğulu’dan yıllar sonra dikkat çeken itiraf geldi. Ünlü modacının ‘Parktaki bankta 4 gece geçirdim’ ifadeleri sosyal medyaya damga vurdu.

Ünlü Modacı Kemal Doğulu’dan Şok İtiraf: ‘4 Gece Parktaki Bankta Yattım’

Kemal Doğulu, sunuculuk yaptığı ‘Doya Doya Moda’ adlı programda şaşırtan itiraflarda bulundu. Yaşadığı zorlukları yıllar sonra ilk kez açıklayan ünlü modacının ‘Parktaki bankta 4 gece geçirdim’ ifadeleri dikkat çekti.

“NE EVİM NE ARKADAŞIM NE DE PARAM VARDI…”

17 yaşında Mersin'den İstanbul'a geldiğini ve o günlerde ne evi, ne arkadaşı ne de parası olduğunu söyleyen Kemal Doğulu, “Parktaki bankta 4 gece geçirmişliğim var uyumadan, başıma bir şey gelir mi korkusuyla... Dolayısıyla çok çalıştım, çok çabaladım, çok didindim, çok kazık yedim, sırtımdan bıçaklandım ama yılmayıp çalıştım. Tırnaklarımdan kan geldi” ifadelerini kullandı.

“ZEMBİLLE İNMİŞİM SANAN KİTLE VAR…”

“Gökten zembille inmişim sanan bir kitle var. Çok acım var. İnsanlarla paylaşmam. Yaptığım işler sayesinde geldim buralara. Televizyona çıkmak gibi bir hayalim yoktu. Çalışacağım, aileme bakacağım ve kiramı ödeyeceğim, ekmek alacak param olsun diye çalıştım” diye ekleyen modacı sözlerine şöyle devam etti: “Çalışmalarım sonucunda böyle bir pozisyona geldim. En karanlık anın ardından güneş doğuyor. Kolay kolay olmuyor. O zamanlar bakmakla yükümlü olduğum 4 kardeşim vardı. 40 yaşındayım, 8 yaşından beri çalışıyorum. Hiç tatil yapmadım, hala yapmıyorum. 15 gün çalışmadan durduğum gün yok. Yaralarımızı kendimiz sarıyoruz.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER