Ünlü Manken Göğüslerini Büyütmek İsterken Kansere Yakalandı

Ünlü manken ve modacı Ceylan Atınç, göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olup göğüslerine silikon taktırdı. Atınç, daha sonrasında farklı bir doktora kontrole gitti ve protezler yüzünden lenfoma kanserine yakalandığını öğrendi.

Ünlü Manken Göğüslerini Büyütmek İsterken Kansere Yakalandı

Ünlü manken ve modacı Ceylan Atınç göğüslerine taktırdığı silikon yüzünden lenfoma kanseri olduğunu açıkladı. Atınç, yaptırdığı kontrolde lenfoma kanseri olduğunu öğrendi ve operasyonu yapan doktorundan şikayetçi oldu.

Ceylan Atınç

KONTROLE GİTTİ, ŞOKA UĞRADI

Göğüslerinin küçüklüğünden rahatsız olan Atınç, geçtiğimiz yıl, özel bir hastanede göğüs estetiği ameliyatı oldu. Ünlü modacı, aylar sonra internette bir haber gördü. Haberde; vücuduna taktırdığı silikon protez markasında bir sorun oluştuğu ve vücutta zararlı hücreler ürettiği için piyasadan toplatıldığı yazıyordu. Ocak ayında başka bir doktora başvuran Atınç'ın göğüs protezleri incelenmeye alındı. Yeniden ameliyat masasına yatan genç kadının, patoloji bölümüne gönderilen protezlerinin incelemesi sonrasında dünyada az rastlanan B tipi lenfoma kanser olduğu belirlendi. B tipi lenfoma kanserinin protezden kaynaklandığı için modacının da bu kanserli hücreyi taşıdığı tespit edildi.

SAVCILIĞA BAŞVURDU

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre, yıllar önce takılan protezler yüzünden kanser olan Atınç, zor ve sıkıntılı günler yaşadığını ileri sürerek savcılığa başvurdu. Operasyonu yapan Doktor Tunç Tiryaki'nin kusuru nedeniyle kanser olduğunu ve hayatını tedirginlik içerisinde geçireceğini belirten Atınç'ın ihbarı sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE