Ünlü Manken Ece Gürsel'den Kötü Haber Geldi! Bana Yaradı Demişti

Geçtiğimiz günlerde yeni bir albüm çıkaran Ece Gürsel, Koronavirüse yakalandığını açıkladı. Gürsel, "Pandemi dönemi bana yaradı" açıklaması yapmıştı.

Ünlü Manken Ece Gürsel'den Kötü Haber Geldi! Bana Yaradı Demişti

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda magazinburada.net kameralarına konuşan Ece Gürsel, koronavirüse yakalandı.

Gürsel, "Yeni albümüm çıktı. Her şey yolunda. Pandemi dönemi bana yaradı." açıklaması yapmıştı.

Ünlü manken ve şarkıcı Ece Gürsel, koronavirüse yakalandı. Testinin pozitif çıktığını duyuran Gürsel, "Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor... Çok kötü bir duyguymuş" dedi.

ece gürsel

Bir döneme damgasını vuran manken ve şarkıcı Ece Gürsel, sosyal medya hesabı Instagram'dan koronavirüse yakalandığını hayranlarıyla paylaştı.

"KONUŞMAK ÇOK YORUCU OLUYOR"

Testinin pozitif çıkmasının ardından yaşadığı süreci ve sağlık durumunu anlatan Ece Gürsel, şunları söyledi: "Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana... İlk üç gün grip olacak gibi hissettim kendimi.. Sadece kırgınlık vardı vücudumda. İlaçlageçirmeye çalıştım, çünkü herhangi bir belirti yoktu. Fakat pazar akşamı ateşim aşırı yükselince test yaptırdım. Ve test pozitif. İki gündür yorucu geçiriyorum. Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor. Çok kötü bir duyguymuş... Tez vakitte geçer inşallah!"

ece gürsel

"KORONAVİRÜS PANDEMİSİ BANA YARADI"

Vur Kalbimden isimli şarkısıyla müzik sektöründe kendisine yer edinmeye çalışan Ece Gürsel, şarkının Youtube üzerindeki izlenmelerinden memnun olduğunu açıklamıştı.

Ece Gürsel, Koronavirüs pandemisinin kendisi için avantaj yarattığını söylemişti. Normal zamanlarda stüdyoya girip şarkı çıkarmaya vakit bulamadığını söyleyen Ece Gürsel, "Başka isimleri bilemem ama bu dönem bana yaradı. Şarkımı yayınladım çok güzel bir performans gösteriyor. Beklentimin üzerinde" açıklaması yaptı.

ece gürsel bikini

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER