Ünlü İsimlerin Bodrum Tatilleri Bitmek Bilmiyor (Video Haber)

Ne yaptıkları, nereye gittikleri ve kimlerle görüştükleri her zaman merak edilen ünlü isimler yaz aylarında Bodrum’dan vazgeçmiyor. Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer’e yakalanmaktan kurtulamayan ünlülerin tatillerine dair tüm detaylar haberimizde.

KANO KEYFİ YAPTI

Poyraz Karayel dizisindeki Songül rolüyle yıldızı parlayan Ece Özdikici, Bodrum’da kano keyfi yaparken çıktı karşımıza. Arkadaşı Selma Merter’le birlikte kanonun üstündeyken bir poşetin içinden telefonunu çıkarıp fotoğraf çekmesi gözlerden kaçmadı. İkili kano yapmayı bıraktıktan sonra plajda gözden kayboldu.

KAHKAHALARA BOĞULDU

Bodrum’un muhteşem denizinde arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken yakaladık Ziynet Sali’yi. Ünlü şarkıcının neşeli hali düşman çatlatır cinstendi. Bol bol kahkaha atan Ziynet Hanım arkadaşlarıyla şakalaşıyor, yüzüyor, tatilin keyfini sonuna kadar çıkarıyordu.

KAMERALARA EL SALLADI

Magazinburada.net ekibine yakalanan Ziynet Sali kameraları fark etti. Önce el sallayan ünlü şarkıcı kahkaha atmayı da ihmal etmedi. Ayaklarını çırparak su sıçratan Ziynet Sali kısa bir süre sonra denizden çıktı. Düzgün fiziğiyle göz dolduran şarkıcı kurulanırken de arkadaşıyla gülüşmeye devam etti.

BOL LİMONLU MİDYE YEDİ

Ziynet Sali ve arkadaşı kurulanırken yanlarına yaklaşan midyeciyi gördü. Hemen harekete geçen ikili bol limonlu midyeleri iştahlı iştahlı yedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 09:41

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE