Ünlü İsim Survivor 2020’de Ter Dökmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen Survivor 2020’nin kadrosu şekillenmeye başladı. Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, Ersin Korkut ve Uğur Pektaş’ın ardından Tuğba Melis Türk de Survivor 2020’ye dahil oldu.

Ünlü İsim Survivor 2020’de Ter Dökmeye Hazırlanıyor

Survivor 2020’nin kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Güzel oyuncu Tuğba Melis Türk, bu yılki Survivor kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu, bu yıl Survivor’daki yarışmalarda ter dökecek.

“HİÇ İDDİALI DEĞİLİM…”

Oyuncunun yarışmaya dahil olacağını “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusu Bircan Bali açıkladı. Tuğba Melis Türk’ün “Hiç iddialı değilim ama gideceğim” dediği iddia edildi.

Survivor 2020’ye dahil olanlar arasında Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, Ersin Korkut ve Uğur Pektaş gibi isimler de yer alıyor.

MasterChef Türkiye yarışmacısı Yasin Obuz ve sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven de Survivor 2020’de ter dökecek isimler arasında bulunuyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE