Ünlü İş Adamı Rıza Akça O Mankenlerle Otelde Basıldı! Karısı Affetmedi

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'nın Hilton Oteli'nde iki Rus mankenle gecelediği ortaya çıktı. Akça'nın eşi Kudret Akça, ihaneti affetmeyerek mahkemede boşanma davası açtı.

Ünlü İş Adamı Rıza Akça O Mankenlerle Otelde Basıldı! Karısı Affetmedi

Cemiyet hayatının önde gelen simalarından Akça Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'nın eşini Rus mankenlerle aldattığı ortaya çıktı.

İhanet yüzünden İzmir 15. Aile Mahkemesi'ne Akça'nın 40 yıllık eşi Kudret Akça tarafından yeni deliller sunuldu.

rıza akça kudret akça

2017 yılında açılan davaya Hilton Otel'in kayıtlarını sunan Kudret Akça, 'eşinin ahlaksız bir hayat yaşadığını ve boşanmak istediğini' mahkeme heyetinden talep etti.

MANKENLERLE KALDIĞINI BELGELEDİ

Kudret Akça, eşi Rıza Akça'nın Hilton'da konakladığı odada Anna Bukina ve Katsiary Chytaya isimli kadınlarla beraber kaldığını belgeledi.

Anna Bukina

İSTEDİĞİ KIZLARI BÖYLE SEÇTİ: UYGUN MU BU KIZ?

Kudret Akça ayrıca eşi Rıza Akça'nın mesajlarını da dava dosyasına ekletti.

Kayıtlarda Akça'ya "Uygun mu bu kız?" diye mesaj atan kadının aynı zamanda hem sevgilisi olduğu, hem de davalıya başka kadınlar ayarladığı, ayrıca Akça'ya "Canım aramışsın uçaktaydım, şimdi indim. Bizde bir problem yok, kaçta dersen gelicez" şeklinde mesajları da gönderdiği belirtildi.

Ayrıca Akça'nın dava dosyasına başka kadınlarla cinsel içerikli mesajları da belgeleriyle sunuldu. 

Katsiary Chytaya

AYLIK 200 BİN LİRA NAFAKA VE 50 MİLYON LİRA TALEP ETTİ

Eşinin diğer yandan şirket adına ipotekli olan oturduğu evle ilgili de kendisine büyük mağduriyet yaşattığını öne süren Kudret Akça, 3 çocuğunun babası Rıza Akça'dan aylık 200 bin TL tedbir nafakası ile 50 milyon maddi tazminat talebinde bulundu.

rıza akça kudret akça

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 00:16

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 3 hafta Önce

Of of of of diğer manken arkadaşı da göreydik. Değer mi değer